مقالات / برجی با معماری به شکل گیره لباس برای اولین بار در دبی

برجی با معماری به شکل گیره لباس برای اولین بار در دبی

دبی، شهری با سازه های منحصر به فردی است که همانند آن را در هیچ جای جهان نمی توانید پیدا کنید. دبی که امروزه به یکی از پیشرفته ترین شهر های جهان تبدیل شده است، زیبا ترین برج ها را در خود جای داده است. از برترین سازه های دبی با معماری بی نظیر می توان به برج خلیفه، برج قاب طلائی، برج هلال ماه، برج العرب، برج جمیرا و غیره اشاره کرد.

دبی در حال حاضر به یکی از مقاصد محبوب گردشگری تبدیل شده است که هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می کند. اگرچه آب و هوای شهر دبی گرم وخشک است اما به دلیل پیشرفت در زمینه تکنولوژی، روش های بسیاری را برای فرار از گرما فراهم کرده است. مانند ساخت پیست اسکی سرپوشیده، این مکان بزرگترین پیست اسکی سرپوشیده در جهان است که در هر فصلی از سال می توانید لذت سرمای برف را احساس کنید.

داماک، برترین سایت املاک و صنعت ساختمان در دبی (برج CLOTHESPIN) را به شما همراهان گرامی معرفی می کند.

برج گیره لباس CLOTHESPIN))

طراحی این برج بی نظیر از “گیره لباس” الهام گرفته شده است. برج CLOTHESPIN همانطور که از نامش پیداست، قرار است به صورت یک برج دوقلو ساخته شود. این برج 40 طبقه که یک طرف آن به عنوان یک هتل لوکس با 1200 اتاق و طرف دیگر آن 300 آپارتمان لوکس خواهد بود، دارای 10 هزار متر مربع فضای تجاری شامل یک مرکز خرید برای نمایش برترین مارک های مد، گالری های هنری معاصر، رستوران های مجلل و غیره می باشد. از دیگر امکانات برج CLOTHESPIN می توان به سالن کنفرانس، مرکز تناسب اندام، استخر آبگرم و غیره اشاره کرد.

برجCLOTHESPIN ، از نظریه Zygo پیروی می کند که دو نیمه مکمل یا دو روح با هم جمع می شوند و یک اتحاد کامل را تشکیل می دهند. تفاوت برج CLOTHESPIN با برج های دیگر در رسمی بودن و طراحی زیبای آن است. جالب است بدانید که این برج با مفهوم فلسفی عمیقی از عشق در قرن 21 طراحی شده است. این ساختمان دارای اهمیت عاطفی ، ادراکی و فلسفی خواهد بود و همه کسانی که از برج بازدید می کنند احساسات به کار رفته در آن را به طور عمیق احساس می کنند.

 برج CLOTHESPIN به عنوان نمادی از عشق، صلح و امید بین جهان و امارات است. این برج اولین بنای مفهومی در نوع خود است که گیره لباس پیش پا افتاده را به نمادی از عشق و وحدت ابدی تبدیل می کند. در حالی که اکثر ساختمان ها و آسمان خراش های شهر دبی از ارتفاع و معماری خاصی برخوردارند، اما فاقد حقیقت و فلسفه هستند، برج گیره لباس را می توان “یک اثر هنری” نامید. مفهومی که در طراحی برج CLOTHESPIN وجود دارد، دو نیمه را نشان می دهد که مکمل یکدیگر هستند، دقیقا مانند CLOTHESPIN (گیره لباس) که در روزمره از آن استفاده می کنید.

طراح و سازنده برج CLOTHESPIN

شرکت Zygo قصد دارد این ایده هنری و ابتکاری را به دبی بیاورد. برج گیره لباس توسط Zygo هنرمند مشهور در ابعاد منحر به فردی طراحی شده است. اکنون تیم برجسته وی در حال برنامه ریزی برای ساختن اولین برج گیره لباس” “CLOTHESPIN که نماد صلح و امید بین جهان و امارات است، با طراحی ابتکاری و فناوری پیشرفته در دبی می باشند. ساخت این برج در سال 2023 آغاز خواهد شد.

نتیجه گیری

برخی از سازه های شهر دبی، از نمادهای خاص الهام گرفته شده اند که امروزه در سراسر جهان بی نظیر هستند. اگر می خواهید با جدیدترین سازه های دبی آشنا شوید به سایت damacgroup.org مراجعه نمایید و از به روزترین خبرها آگاه شوید.

سخن نهایی:

داماک بزرگترین، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد. در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود. اگر تمایل به اقامت یا سفر به دبی دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه