اسلایدر مقالات / هتل‌های “آیکون” با طراحی “روبرتو کاوالی”

هتل‌های “آیکون” با طراحی “روبرتو کاوالی”

“روبرتو کاوالی” طراح مشهور ایتالیایی، از اهالی “فلورانس” از چهره‌های مطرح مد در جهان محسوب می‌شود که به دلیل نوآوری در طراحی‌های خاص لباس وتنوع بالای محصولات، به یکی از برندهای معروف جهان تبدیل شده است.

تنوع محصولات “روبرتو کاوالی” بسیار فراوان است که شامل عینک آفتابی، کیف و کفش، انواع عطر، انواع لباس و غیره می‌باشد.

 جالب است بدانید این فرد هم اکنون در حال طراحی مجموعه هتلی بزرگ و مجلل در کشور امارات متحده عربی و در شهر رویایی دبی با نام هتل‌های”آیکون” می‌باشد که شرکت ساختمانی داماک به‌عنوان معتبرترین و مشهورترین شرکت سازنده املاک لوکس در جهان، اجرای این طرح عظیم و باشکوه را برعهده دارد.

هتل‌های”آیکون” در منطقه عظیم دبی مارینا که خود منطقه‌ای بسیار مدرن و لوکس می‌باشد در دست احداث است. این هتل با بنایی بسیار مجلل طراحی شده که چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند و بر زیبایی‌های بیشمار دبی می‌افزاید .

همانطور که می‌دانید، بسیاری از صاحبان برندهای معروف جهان مانند  بولگاری، ورساچه، آرمانی و غیره در شهر مدرن دبی سرمایه‌گذاری نموده‌اند. “روبرتو کاوالی” به عنوان یکی از برندهای پایه‌گذار سبک زندگی نوین در این شهر رویایی به شمار می‌رود که در طراحی این پروژه عظیم و هتل باشکوه، از بهترین طرح‌های خویش استفاده نموده است.

می‌توان به جرات گفت که هتل‌های “آیکون” یکی از بهترین و مجلل‌ترین هتل‌های 5 ستاره باشکوه در شهر مدرن دبی خواهند بود.

پس از اعلام رسمی شرکت املاک و مستغلات  داماک مبنی بر راه‌اندازی این پروژه عظیم، “روبرتو کاوالی” این خبر را رسماً تائید کرد. انتظار می‌رود که اتمام این پروژه، سالانه تعداد بیشماری توریست خارجی و سرمایه‌گذار  را روانه این شهر زیبا و مدرن نماید.    

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه