مقالات / راهنمای کامل برای آوردن حیوانات خانگی خود به امارات

راهنمای کامل برای آوردن حیوانات خانگی خود به امارات

مهاجرت به کشور جدید کار ساده ای نیست. این کار ملزم به برنامه ریزی دقیق برای خود و اعضای خانواده می باشد. اما حیوانات خانگی شما چطور؟ چگونه می توانید با حیوان خانگی خود به کشور دیگری سفر کنید؟ این امر می تواند یک کار دشوار باشد. بنابراین ،داماک برترین شرکت سازنده جهان برای سهولت کار شما ، یک راهنمای کامل در مورد نحوه آوردن حیوان خانگی خود به امارات را تهیه کرده است ، با ما همراه باشید. این مقاله هر آنچه که شما باید درباره قوانین ورود حیوانات خانگی به امارات متحده عربی و هزینه جابجایی آنها بدانید را به شما ارائه می دهد.

با توجه به قوانین بین المللی امارات متحده عربی و به لطف نمایشگاه اکسپو 2020 ، بسیاری از مهاجران در حال یافتن خانه ای برای زندگی در دبی هستند و با این نگرانی در مورد انتقال حیوان خانگی خود به امارات متحده عربی مواجه می شوند. آوردن حیوان خانگی خود به امارات می تواند استرس زا به نظر برسد ، اما لازم نیست روند دشواری را طی کنید. کافی است با موارد زیر آشنا شوید تا بتوانید از راه بدون دغدغه برای آوردن حیوان خانگی خود به امارات اطمینان حاصل کنید.

قانون واردات حیوانات خانگی به امارات متحده عربی

قبل از اینکه به جزئیات نحوه ورود حیوان خانگی خود به امارات بپردازیم ، اولین چیزی که باید با آن آشنا شوید، قوانین واردات حیوانات خانگی به امارات متحده عربی است که شامل موارد زیر است:

حیوانات خانگی که به امارات وارد می شوند باید قبل از ورود، مجوز واردات معتبر داشته باشند.

هر حیوان خانگی که به امارات سفر می کند ، طبق مقررات انجمن حمل و نقل هوایی بین المللی (IATA) باید با بار آشکار حمل شود. حیوانات خانگی نمی توانند به عنوان چمدان اضافی به داخل کابین با مالک سفر کنند.

برای هر نفر حداکثر دو حیوان خانگی مجاز به سفر به امارات متحده عربی بودع که هر حیوان خانگی نیاز به اجازه واردات دارد.

توله سگها و بچه گربه هایی که کمتر از 27 هفته دارند از کشورهایی که تعداد زیادی از موارد هاری در آنها وجود دارد ، نمی توانند وارد امارات شوند.

درامارات متحده عربی نیازی به قرار گرفتن حیوانات خانگی در قرنطینه نیست.

نژادهای سگ های منع شده به امارات متحده عربی

برای جابجایی سگ به امارات ، واردات این نژادها به امارات ممنوع است:

Staffordshire Bull Terrier

American Pit Bull Terrier

American Staffordshire Terrier

American Bully

Brazilian Mastiff (Fila Brasileiro)

Argentinian Mastiff (Dogo Argentino)

Any Mastiff or hybrid, Japanese tosa or hybrid

Rottweilers breed or hybrid

Doberman Pinschers

Canario Presa, Boxer

Any mixed breed of above breeds of dog or their hybrid.

مدارکی که برای جابه جایی حیوانات خانگیتان به امارات احتیاج دارید

جابجایی حیوانات خانگی به امارات، صاحب حیوان خانگی را ملزم می کند مسئولیت تأمین نیازهای لازم و هزینه های ناچیز جابجایی حیوانات خانگی را به عهده بگیرد. این موارد شامل اسناد رسمی مانند اجازه واردات ، کارت واکسن یا گذرنامه حیوانات و میکروچیپ حیوان خانگی است. سازمان های زیادی وجود دارند که خدمات جابجایی حیوانات خانگی را درامارات ارائه می دهند ، با این حال ، به عنوان یک مالک ، بهتر است با جزئیات اسناد رسمی مورد نیاز برای انتقال حیوان خانگی خود به امارات آشنا شوید.

کپی پاسپورت صاحب حیوان: قبل از تهیه اسناد حیوان خانگی خود ، مطمئن شوید که مدارک لازم برای آوردن حیوان خانگی خود به امارات را در اختیار دارید. هنگام درخواست مجوز واردات حیوانات خانگی امارات متحده عربی از شما یک نسخه اسکن شده از گذرنامه ، ویزای اقامت امارات و شناسه امارات درخواست می شود ، بنابراین، این مدارک را در دست داشته باشید.

مجوز واردات حیوانات خانگی به امارات متحده عربی: برای هرگونه انتقال حیوانات خانگی به امارات ، مجوز واردات معتبر امارات متحده عربی لازم است. این اجازه برای تسهیل ترخیص حیوان خانگی شما در گمرک امارات متحده عربی و همچنین رزرو پرواز حیوان خانگی شما لازم است. این مجوز از زمان صدور 30 ​​روز اعتبار دارد.

کارت واکسیناسیون اصلی یا گذرنامه حیوانات: برای جابجایی حیوانات خانگی به امارات ، اطمینان حاصل کنید که حیوان خانگی شما مستندات معتبری دارد که شامل شماره میکروچیپ حیوان خانگی ، تاریخ تولد ، اعتبار روش های درمانی مانند واکسیناسیون هاری و سایر سوابق واکسیناسیون است.

گواهی معتبر و رسمی بهداشت از کشور صادر کننده: این سند لازم است تا به مقامات نشان دهد حیوان خانگی شما تحت معاینه قرار گرفته و دارای سلامت کامل است.

گواهی معتبر برای آزمایش سرم هاری (RSNT): همه حیوانات خانگی که به امارات وارد می شوند باید ثابت کنند که از بیماری هاری مصون هستند. برخی از کشورها که در MOACCAE ذکر شده اند ، از بیماری هاری مصون هستند، اما اگر حیوان خانگی خود را از کشوری می آورید که در آن تحت کنترل هاری یا عاری از هاری نیست ، مطمئن شوید که 90 روز قبل از سفر حیوان خانگی شما آزمایش هاری را انجام داده باشد.

مواردی که باید قبل از انتقال حیوان خانگی به امارات برسی شود

تلاش برای جابجایی حیوان خانگی درامارات یک فرآیند طولانی و دقیق است که دارای پیچیدگی های بسیاری است. اگر به جزئیات دقت نکنید، این روند می تواند به سرعت برای شما و حیوان خانگی شما به یک کابوس تبدیل شود. بیایید موارد مختلفی را که باید هنگام انتقال حیوان خانگی به امارات بدانیم را ، برسی کنیم.

استخدام خدمات جابجایی حرفه ای

برای اطمینان از اینکه سگ یا گربه شما با خیال راحت به امارات می رسند ، مهم است که به استخدام سرویس جابجایی حیوانات خانگی در امارات فکر کنید. داشتن یک نظارت حرفه ای بر سفر حیوان خانگی شما امری مهم است بعضی از این شرکت ها خدماتی همچون رساندن حیوان خانگی شما به درب منزل را نیز ارائه می دهند.

از هزینه های خدمات جا به جایی حیوانات خانگی درامارات آگاه باشید

یکی از چالش هایی که دراستخدام افراد متخصص در هر سرویس جابجایی با آن رو به رو خواهید شد این است که آنها هزینه خدمات را دریافت می کنند که این امر باعث افزایش هزینه جابجایی حیوانات خانگی شما به امارات متحده عربی می شود.

هزینه انتقال حیوان خانگی شما به امارات با استفاده از خدمات مستقر در محل جابجایی حیوانات خانگی، بالاتر از هزینه شخصی است ، اما این به قیمتی است که باعث می شود حیوانات خانگی شما ایمن به امارات برسند.

چگونه حیوان خانگی خود را به امارات برسانید؟

شرکت های مختلفی برای جابجایی حیوانات خانگی در امارات وجود دارند که خدماتی را برای کمک به جابجایی حیوان خانگی شما از مناطق مختلف جهان به امارات ارائه می دهند. . این شرکت های جابجایی به شما کمک می کنند حیوان خانگی خود را با دقت و ایمن واردکشور امارات کنید.

Pets Express ، خدمات جابجایی حیوانات اهلی Snoopy و حیوانات خانگی JetSet تنها برخی از شرکت های جابجایی حیوانات خانگی درامارات هستند.

چه واکسنهایی برای جابجایی سگ ها به امارات الزامی هستند؟

سگ ها به این واکسن ها برای ورود به امارات نیاز دارند:

Rabies

 (CDV)

)CPV)

(ISH)

آیا درامارات پارکی مخصوص سگ ها وجود دارد؟

جواب این سوال مثبت است ،شما چندین پارک مخصوص سگ ها در شهرهای مختلف کشور پیدا خواهید کرد. The Greens Dog Park, JLT Dog,  BarkPark in Al Awir چندین پارک مخصوص سگ در امارات هستند.

نتیجه گیری

آخرین نکته ای که هنگام آوردن حیوان خانگی خود به امارات باید به خاطر داشته باشید اطمینان از این است که محل اقامت شما شرایط داشتن حیوانات خانگی را داراست.

سخن نهایی:

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و برندترین شرکت ساختمانی جهان است. مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است.

www.damacgroup.org

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه