مقالات / 5 دلیل برای سرمایه گذاری در املاک در دبی

5 دلیل برای سرمایه گذاری در املاک در دبی

دبی با رشد اقتصادی ، ارتقا زیرساخت های سیاسی مناسب و بازدهی سودآور از سرمایه گذاری در ملک ، پناهگاهی امن ، برای کسانی است که قصد دارند پول خود را در بخش املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنند. سرمایه در املاک ، از محبوبیت زیادی در منطقه در بین خریداران برخوردار است. بازار املاک و مستغلات دبی توجه بسیاری از خریداران محلی و بین المللی را به خود جلب کرده و فروش املاک در دست ساخت دبی در سال 2017 با بیش از 25000 واحد فروش به بالاترین سطح در 9 سال اخیر رسیده است.

داماک ، برترین شرکت ساختمانی جهان ، 5 دلیل برای سرمایه گذاری در املاک دبی را برای شما شرح می دهد. پس با ما همراه باشید.

1. قیمت های پایین تر و برنامه های پرداخت انعطاف پذیر

یکی از بارزترین مزایای سرمایه گذاری در املاک در دست ساخت ، این است که این پروژه های هنوز ساخته نشده اند و با قیمت های قابل توجهی ارائه می شوند. هم سرمایه گذاران فصلی و هم خریداران برای اولین بار از قیمت های پایین تر و انعطاف پذیری مالی بیشتری که املاک خارج از برنامه ارائه می دهند بهره مند می شوند. با اعلام پروژه های متعدد ، توسعه دهندگان عمدتا بر سر قیمت ها و طرح های سودآورپرداخت که شامل: 50٪ پیش پرداخت و 50٪ پس از اتمام کار می شود رقابت می کنند. برخی از این موارد فراتر از 40٪ پس از واگذاری است و این یک مزیت عمده برای خریداران املاک خارج از برنامه است.

2. سود سرمایه ای

امارات متحده عربی یکی از اقتصادهای در حال رشد جهان است ، بنابراین سرمایه گذاری در املاک و مستغلات از نظر بازگشت سرمایه (ROI) بسیار امیدوار کننده است. بدون توجه به قیمت خرید نهایی شده قبل از ساخت ، ارزش یک ملک احتمالاً پس از تکمیل افزایش می یابد. بنابراین حتی در حالی که طبق برنامه پرداخت سازنده در مراحل مختلف سرمایه گذاری می کنید ، می توانید شاهد افزایش ارزش بازار ملک خود باشید و در صورت تصمیم به فروش ، قبل یا بعد از اتمام ، انتظار سود قابل توجه ای را داشته باشید. یکی از عواملی که در ارزیابی ارزش بازار املاک نقش دارد ، موقعیت مکانی است . اگر در زمان ساخت ، منطقه اطراف آن در دست توسعه باشد ، آن ملک مناسب تر می باشد، پس این امر به ناچار منجر به افزایش قیمت بازار ملک می شود. سرمایه گذاران املاک در دست ساخت ، نیز می توانند با فروش قبل از اتمام پروژه ، سود کسب کنند ، به شرط آنکه این پروژه در بازار محبوبیت کسب کرده باشد.

3. کسب سود از طریق اجاره املاک

روندی که هیچ نشانه ای از کندی را نشان نمی دهد درآمد اجاره است که  یکی از عوامل اصلی سرمایه گذاری در املاک امارات متحده عربی است. با هجوم مداوم مهاجران در این کشور ، همیشه تقاضا برای گزینه های مسکن در دبی وجود دارد. همانطور که در گزارش بازار املاک و مستغلات دبی در سال 2017 مشاهده شد ، ROI با وجود کاهش قیمت املاک در سراسرجهان ، در امارات ثابت مانده است. بنابراین اگر می خواهید در دبی ملک های در دست ساخت یا آماده خریداری کنید ، به احتمال زیاد از محل سرمایه گذاری در املاک و مستغلات درآمد اجاره مناسبی کسب خواهید کرد و به شما امنیت مالی و پایگاه محکم در این شهر پر جنب و جوش می دهد.

4. قوانین حمایت از خریدار در دبی

در حالی که املاک در دست ساخت در معرض خطر است ، اقدامات زیادی توسط RERA ( سازمان تنظیم املاک و مستغلات ) دبی، برای حمایت از خریداران در برابر تاخیر ، لغو یا تقلب ، انجام می شود. یکی از این قوانین این است که خریداران باید پرداخت های املاک خارج از برنامه را به بانک های مورد تأیید DLD پرداخت کنند. فقط تا رسیدن پروژه به مرحله مشخصی از تکمیل ، به توسعه دهندگان اجازه دسترسی به بودجه داده می شود و این مورد توسط یک مشاور پروژه تأیید خواهد شد. قانون دیگری که اخیراً تصویب شده ، مقرر کرده است که توسعه دهندگان باید 20٪ از اعتبارات ساختمانی را به عنوان ضمانت نامه بانکی همراه با 10٪ ضمانت نامه توسط پیمانکار ارائه دهند. چنین اقداماتی اعتماد خریداران را به بازار املاک در دست ساخت تقویت می کند و باعث می شود که با اطمینان در شرایط عادی سرمایه گذاری کنند.

5. انواع گسترده ای از پروژه های خارج از طرح در دبی

از مرکز شهر دبی گرفته تا جوامع جدیدی که در حومه شهر ظاهر می شوند ، بازار املاک و مستغلات دبی به طرز مثبتی پر جنب و جوش است. از آپارتمان های لوکس در برج های چند طبقه گرفته تا ویلاهای مجلل و حتی آپارتمان هایی معمولی که تمامی امکانات را ارائه می کنند ، در انواع قیمت وجود دارند و شما می توانید متناسب با بودجه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید.

سخن نهایی

شرکت داماک بزرگترین، معتبر ترین و محبوب ترین شرکت ساختمانی جهان می باشد.  در بزرگ ترین شرکت ساختمانی جهان مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ، در دفتر مرکزی داماک آماده پاسخگویی در هر ساعتی از شبانه روز، در خدمت شما عزیزان خواهند بود تا با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن ، موفق و سودآوری را داشته باشید. تنها هدف ما جلب رضایت شما عزیزان است. اگر تمایل به سرمایه گذاری در املاک دبی را دارید با مشاورین فارسی زبان داماک گروپ همراه شوید، تا با خیال راحت این امر امکان پذیر شود.

آخرین مقالات

برچسب

مطالب مشابه

//document.cookie = "cpop=0";